Beschrijving
Appartementencomplex "Villa Alba". In de wijk Punta, 2 km van het centrum van Umag, zonnige ligging, 250 m van zee, van het strand. Voor medegebruik: terrein 500 m2. Barbecue. In het huis: internetaansluiting, wasmachine (voor medegebruik, extra). Parkeerplaats bij het huis op het terrein. Winkel, restaurant 500 m, bushalte 1.9 km, kiezelstrand 250 m. Tennis 200 m.
Indeling
Appartement 2-kamers 32 m2 op de 1e verdieping. Woon-/eetkamer 13 m2 met Sat-TV (Flatscreen TV), air-conditioning. Uitgang naar het terras. 1 kamer met 1 2-pers bed (160 cm, lengte 200 cm). Uitgang naar het terras. Open keuken (4-pits kookplaat, oven, afwasmachine, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine). Douche/WC. Verwarming (extra). Terras 20 m2. Terrasmeubelen. Ter beschikking: Internet (Internet (WiFi), gratis). 1 klein huisdier/hond toegestaan.
Het vakantiehuis
Vakantietips binnen een straal van 10 km
Umag
Niet veer van het Italiaanse Triest ligt de havenstad Umag, een van de populaire vakantiebestemmingen in het noorden van Kroatië. Umag, de poort van Kroatië, is een gezellige stad en erg geschikt voor een familievakantie! Umag biedt een omvangrijk programma: sport, muziek en gezelligheid is kentekenend voor deze havenstad. Umag biedt fraaie stranden en baaien en helder water. De stranden in en rond Umag zijn een mengelmoes van kiezel- en rotsstranden, zwemplateaus en ligweiden. Op veel plaatsen lopen de stranden langzaam af in zee - ideale omstandigheden voor gezinnen met kinderen. De oude stad en de promenade nodigen uit om te flaneren, maar cafés, bars en discotheken bieden ook veel vertier!
Strand Kanegra
Op 8 km van Umag bevindt zich de prachtige kiezelstrand Kanegra. Het strand van Kanegra is een van de mooiste stranden aan de westkust van Istrië. Natuurlijk schaduw door bomen en het ondiepe water maken het strand tot een perfect verblijf voor families met jonge kinderen. Het strand biedt tevens ook een nudisten-gedeelte.
Strand Laguna Stella Maris
Dit prachtige strand op 3 km van het centrum van Umag gelegen is bekroond met de blauwe vlag. Het kiezelstrand bied helder water en veel natuurlijk schaduw door talloze bomen. Een heerlijk strand voor kinderen met een waterpark.
Strand Sol Polynesia
Noordelijk van Umag ligt het strand Sol Polynesia in een rustige omgeving in het noorden van Istrië. Kristalhelder water. Strand met stenen en grind. Genoeg ruimte voor iedere zonaanbidder. Het gedeelte met het hondenstrand is absoluut prachtig.
Museum Umag
Leuk klein museum in het oudste gebouw van de stad Umag. Gratis toegang, maar veel goede tips voor de archeologische vindplaatsen in de omgeving en informatie over de wijnproductie.
Restaurants:
-
Openbaar vervoer:
1,90 km
Uitgaan:
-
Aan zee:
0,25 km
Herr h. - aankomst: 23/9/2023 sehr schöne wohnung mit allem was man in einem urlaub braucht
|
Herr G. - aankomst: 12/8/2024 Super Appartement, tolle Lage.200 m zum Wasser mit kleinem Hundestrand.
Sehr sehr nette Gastgeber(wenn alle so wären).
In der Nähe tolle Restaurants,nicht zu teuer.
Jederzeit gerne wieder,genau dort.
|
Herr S. - aankomst: 14/8/2022 Lage und Ausstattung waren top, die Vermieter äußerst freundlich, hilfsbereit und zuvorkommend. Wir haben uns sehr wohl gefühlt. Da Appartement ist absolut empfehlenswert.
|
Herr E. - aankomst: 16/3/2021 Ideal für eine Woche Kurzurlaub.
|