Beschrijving
Flatgebouw "Palma". 750 m van het centrum van Rabac, 750 m van zee, 750 m van het strand. Voor medegebruik: terrein 600 m2 (omheind) met planten en bomen. Terras (18 m2), tuinmeubelen. In het huis: internetaansluiting. Parkeerplaats op het terrein. Winkel 400 m, supermarkt 750 m, bushalte 1.3 km, rotsstrand 750 m.
Indeling
"Palma", appartement 2-kamers 40 m2, op de begane grond. Hal met air-conditioning. 1 kamer met 2 bedden. 1 kamer met 1 2-pers bed. Keuken (2-pits kookplaat, afwasmachine, broodrooster, waterkoker, magnetron, elektrische koffiemachine) met eettafel, Sat-TV. Uitgang naar het balkon. Bad/bidet/WC. Balkon 8 m2. Balkonmeubilair, barbecue (verrijdbaar). Uitzicht op zee. Ter beschikking: Internet (Internet (WiFi), gratis). Rookvrij huis.
Het vakantiehuis
Vakantietips binnen een straal van 10 km
Rabac
Het romantische stadje Rabac ligt aan de oostkust van Istrië, in de buurt van het Ucka gebergte. Het voormalige vissersdorp is tegenwoordig een van de meest geliefde vakantiebestemmingen. De langgerekte promenade en de oude haven zijn het centrum van Rabac. Rabac bied prachtige witte kiezelstranden en helder water en is een geliefde bestemming voor sportievelingen en families met kinderen. Geniet 's avonds van de gezellige restaurants, bars en cafés langs de verlichte promenade. Live-muziek en de mediterrane sfeer ronden het dagprogramma af.
Strand Sveti Andrea
In de buurt van Rabac ligt het strand van Sveti Andrea. Een van rotsen gevormde baai met stenen strand. Helder water en een fraai uitzicht maken deze strand erg aantrekkelijk!
Beach Rabac
Een mooie boulevard langs de stranden van Rabac en langs de boulevard van een prachtig zandstrand. De zee is altijd kristalhelder, schone stranden, netjes, een plek voor een echte vakantie en genieten van de prachtige zee. Vind je vakantiehuis Rabac.
Lanterna
Mooi strand met en heldere zee en fraai uitzicht op de eilanden. Vind je vakantiehuis Rabac.
Restaurants:
-
Openbaar vervoer:
1,30 km
Uitgaan:
-
Aan zee:
0,75 km
Frau H. - aankomst: 10/8/2024 Alles wie beschrieben. Die Vermieterin wohnt mit im Haus, sie ist sehr nett und hilfsbereit :)
|
Herr S. - aankomst: 3/9/2022 Kochtöpfe musten erst gereinigt werden und beim besteck fehlten Messer und gabeln für 3 Personen und hatten kein Internet oder W-Lan und Fernseher für die 2 Wochen und die Terrasse war auch sehr klein das Bad lies auch zu Wünschen übrig die Badewanne war mit Farbe überstrichen und die Farbe platze schon ab ...
|