Beschrijving
Omschrijving
Deze luxe vakantiewoning ligt op het eiland Kaprije in de Sibenik archipel. Het bestaat uit twee gebouwen en is de ideale plek voor meerdere bevriende gezinnen om samen vakantie te vieren. Op de binnenplaats kunt u gebruik maken van het grote zwembad en een bubbelbad op het terras voor aangename momenten van rust en ontspanning van de stress van alledag. Auto`s hebben geen toegang tot het eiland, zodat u hier kunt genieten van echt ongerepte, ongerepte natuur. De eigenaar biedt naast de ligplaats ook een boot aan tegen betaling. Door zijn ligging is het eiland een ideaal uitgangspunt om de talrijke naburige eilanden met prachtige verborgen baaien en stranden te bezoeken. Verken het Nationaal Park Kornati, maar ook het historische Sibenik en de kathedraal van St. Jacob.
Indeling
Indeling: Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Slaapkamer(2x 1-persoonsbed(den)), Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Slaapkamer(2x 1-persoonsbed(den)), Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Slaapkamer(2x 1-persoonsbed(den)), Woonkamer met open keuken(2x Opklapbed(den) of matras(sen)), Toilet, Badkamer, Badkamer, Badkamer, Badkamer, Badkamer, Badkamer, Badkamer, Badkamer, Badkamer, Terras of vergelijkbaar, Terras of vergelijkbaar, Terras of vergelijkbaar, Terras of vergelijkbaar, Terras of vergelijkbaar
Algemeen
VakantiehuisBouwmateriaal: StenenWintergeïsoleerdElektrische verwarmingNatuurgrondstukGesloten grondstukTuinmeubelenBarbecue
Faciliteiten
Privé zwembadBuiten hot-tubSaunaBiljart en dart
Voorzieningen
Keuken heeft warm/koud waterElektrisch fornuis met ovenKoelkastAfzuigkapVriezerKoffiezetapparaatMagnetronWasmachineVaatwasserMinimaal 9 TV`sSchotelantenneToilet: warm en koud water
Belangrijk(!)
Verbruikskosten incl.Uitzicht op zeeHuisdieren toegestaan: JaAutovrij eilandGratis Wi-Fi
Extra informatie
Airconditioning het hele huisZwembad: mei - eind septemberKaprije
Omgeving
Het vakantiehuis
Vakantietips binnen een straal van 10 km
Beach Zamalin
Divers stadsstrand in het dorpje Tribunj, in de buurt van Vodice. Voornamelijk betonnen pieren, maar ook rotsstranden. Er zijn snacks, toiletten en voldoende douches.
Plava beach
Uitstekend uitgerust strand met waterpark in Vodice. Gratis openbare douches en kleedhokjes. Verhuur van alles wat je maar kunt bedenken, om plezier te hebben aan zee (van waterfietsen tot kano's, tot parachutes getrokken door motorboten, tot bananen, enz.) en voor de kleintjes, maar niet alleen, enorme springkussens direct aan zee.