Beschrijving
Omschrijving
Geniet van een heerlijke vakantie aan de kust in deze luxe vakantiewoning met privézwembad en uitzicht op zee.
Deze ruime en zeer comfortabele vakantiewoning maakt deel uit van Villa Marella en verwelkomt je omgeven door dennenbossen, rustige natuur en op slechts een steenworp afstand van de zee. Het lichte en stijlvol ingerichte interieur belooft harmonieuze uren in een gezellige, minimalistische sfeer. Geniet van ontspannen maaltijden aan de uitnodigende eettafel en kom samen voor gezellige spelletjesavonden.
Wandel op blote voeten naar je zonnige terras en verfris jezelf in het prachtige zwembad. Laat je blik over de zee dwalen terwijl je zonnebaadt en geniet van gezellige barbecue-avonden met wijn en kaarslicht.
Mis het eersteklas gastronomische aanbod in een van de taverna`s op het eiland niet. Bezoek de vele bezienswaardigheden van Dugi Otok en wandel door het natuurpark Telaica met zijn natuurlijke zoutmeer. Verken de fascinerende onderwaterwereld onder de kliffen van Telaica en maak een boottocht door de Kornati eilanden. Ga zonnebaden op het beroemde Saharun zandstrand en beleef onvergetelijke zonsondergangen tijdens lange wandelingen langs het strand.
Opmerking: De bovenverdieping wordt tijdelijk bewoond door de eigenaar.
Indeling
Indeling: Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Slaapkamer(1x 2-persoonsbed(den)), Keuken, Badkamer, Badkamer, Badkamer, Badkamer, Terras of vergelijkbaarLicentienummer
05824465595
Algemeen
AppartementBouwmateriaal: HoutWintergeïsoleerdGedeeltelijk vloerverwarmingGratis parkeren op locatieBarbecue
Faciliteiten
Voorzieningen
Keuken heeft warm/koud waterGas/el. fornuisKoelkastVriezerKoffiezetapparaatMagnetronWasmachineVaatwasser1 TVSchotelantenneOpen haardToilet: warm en koud water
Belangrijk(!)
Verbruikskosten incl.Uitzicht op zeeHuisdieren toegestaan: JaHaardrogerGratis Wi-FiOven
Extra informatie
AirconditioningZwembad: mei - eind septemberVerwarmd buitenzwembad
Het vakantiehuis
Vakantietips binnen een straal van 10 km
Natuurpark Telašcica
Vanuit Biograd na Moru is het mogelijk om een boottocht maken naar de Kornati eilanden te maken. Een bezoek aan het natuurpark Telascica, bestaande uit de baai met eilandjes, wijngaarden, stranden en naald- en eikenbossen, maakt daarvan onderdeel uit. Het bezoek aan het eiland met hoge rotswanden, een wandeling rond het meer en een bezoek aan het restaurant maken een leuke dag compleet. Absoluut de moeite waard om te bezichtigen!