Beschrijving
Indeling
Podstrana is a little town known for its family friendly beaches with lots of bars just near the sea. The place is vibrant during the summer and is just a 15 minute drive from Split. In the neighbourhood you will find groceries market, pharmacies, bakeries, beach bars etc. You will find the location of the house pretty intriguing. It is on a hilly side, just between the sea and the mountains. The house is surrounded with similar types of vacation houses.Bring your whole family to this great place with lots of room for fun perfect for your long needed summer vacation. This is a perfect place on a frequent summer location with lots of family beaches. But if you want avoid the crowd just stay at our pool and enjoy.Amazing shared pool and garden with barbecue/grill facilities. Set in Podstrana, less than 1 km from Podstrana City Beach and a 11-minute walk from Grljevac Beach.
Het vakantiehuis
Vakantietips binnen een straal van 10 km
Split
Split is de grootste en belangrijkste stad in Dalmatië met prachtige stranden tegen een historisch decor. Naast de "big city flair" biedt de culturele metropool Split prachtige zand- en kiezelstranden niet ver van de historische oude stad, daarom is Split en de omgeving een geliefde vakantiebestemming. Bezienswaardig zijn de brede boulevard, het Poljud Stadion en de Muren van het Romeinse Paleis. De boulevard "Riva" aan het water van Split, gebouwd in de tijd van de Fransen bezetting werd ongeveer 200 jaar geleden gecreëerd, begint direct onder de muren van het paleis van Diocletianus en leidt naar het westen, bijna naar de hellingen van de lokale berg van Split, de Marjan. Het Riva nodigt u uit om romantische wandelingen te maken langs de promenade met palmbomen en cafés. Mensen worden vaak vermaakt door straatartiesten, dansers en zangers. Het eiland Brac ligt tegenover de stad Split.
Bacvice
Het stad-strand van Split, Strandbad Bacvice, ligt in het zuid-oosten van de haven van Split en is met de Blauwe Vlag voor bijzonder schoon water bekroond. Zandstrand in deze streek is uniek. Maar het is klein en dus altijd overvol in het seizoen. Er hangt een gezellige sfeer. Het strand is ook voor mindervaliden toegankelijk en bewaakt. Vind je vakantiehuis Split.
Znjan City Beach
Het kiezelstrand van Znjan Strand ligt anderhalve kilometer ten zuiden van Ovcice en 5 km van het centrum van Split. Eigenlijk is het een serie van kleine baaien die beginnen bij Marina Zenta en iedere baai heeft zijn eigen café. Voor kinderen zijn er veel speelmogelijkheden, zoals een springkasteel, trampolines en glijbanen en meer. Het is een kiezelstrand met redelijk grote kiezels. Geweldig om te snorkelen. Vind je vakantiehuis Split.
Plaža Dugi Rat
Gezellig strand met helder water. Parkeren aan de kant van de weg, u bereikt het strand door een korte wandeling. Er zijn een aantal horeca gelegenheden. In het hoogseizoen is er een trampoline-waterspeelpark, twee ijskraampjes en een snackbar waar u gebakken aardappelen, maïs en pannenkoeken kunt kopen.
Salona ruïnes van een Romeinse stad
Ruïnes van een Romeinse stad. Destijds de hoofdstad van de Romeinse provincie Dalmatië. Restanten van de stadsmuren, het amfitheater, meerdere basilica, begraafplaatsen en de necropolis zijn vandaag de dag nog steeds te bewonderen.
Restaurants:
-
Openbaar vervoer:
-